DVD Filmy
Make It Funky! - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Make It Funky!

Make It Funky! Žánr: Hudební
Diskuse: Co na film říkáte?

Hudba, která uchvátila svět. Divoké piano. Nakažlivé zvuky trubek. Hypnotické víření bubnů. Rockové kytarové rifty. To všechno spojte dohromady a dostanete barvitý zvuk hudby z New Orleans! Připojte se k extratřídě světových muzikantů jako jsou Neville Brothers, Allen Toussaint, Irma Thomas, Lloyd Price, Bonnie Raitt a Keith Richards, kteří se vlní, pohupují, ale i důstojně nakračují a poletují na vlnách šťavnaté směsi zvuků, , která učarovala světu a ovlivňuje populární hudbu už více než jedno století.
DVD filmy - Americký Sen Černý úsvit Zpátky Ve Hře Kamenolom Boží Smrtící Andílci Vojna a Mír Válka Světů Dvojdvd Svědek Se Prázdniny V římě Nepřítel Před Branami

Diskuse o DVD filmu Make It Funky!

Co byste k filmu Make It Funky! řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Make It Funky! | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti