DVD Filmy
Mám Rád Huckabees - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Mám Rád Huckabees

Mám Rád Huckabees Původní název: I Love Huckabees
Hrají: Dustin Hoffman, Jude Law, Naomi Watts, Mark Wahlberg, Isabelle Huppert
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Albert Markovski (Jason Schwartzmann), je přesvědčen, že sled podezřelých náhod rozhodně není jen tak. Najme si proto dva "existenciální detektivy" (Dustin Hoffman, Lily Tomlin), aby vyšetřili jeho současný život. Svérázná metoda dvojice detektivů se vyznačuje zejména pozorným, takřka psychoaalytickým zkoumáním samotného Alberta. Přijdou na to, že ho brzdí táhlý konflikt s Bradem Standem (Jude Law), , úspěšným mužem z vedení obchodního řetězce Huckabees.
DVD filmy - Malá Ryba Lovci Dinosaurů Krása Na Scéně Hodně Divné Příběhy Daltoni O Malence V Zajetí Teroru Pilates Pro Sportovce Vydrýsek Fany

Diskuse o DVD filmu Mám Rád Huckabees

Co byste k filmu Mám Rád Huckabees řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Mám Rád Huckabees | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti