DVD Filmy
Mama Jack - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Mama Jack

Mama Jack Původní název: Mama Jack
Hrají: Leon Schuster, Alfred Ntombela, Mary-Ann Barlow, Lionel Newton
Režie: Gray Hofmeyr
Diskuse: Co na film říkáte?

Jack Theron je milý a zábavný padesátník, který se živí prací u filmu. Nepadl ale do noty režisérovi právě natáčeného snímku, který přemýšlí, jak se ho zbavit. Jack neumýslně způsobí potíže, jež mají dohru na policii, a rozhodne se proto vydat se na útěk. Obrátí se s žádostí o pomoc na přítele Shortyho - uměleckého maskéra, výsledkem čehož je, že se Jack objeví v dokonalém přestrojení za kyprou černošku Mama Jack. V této podobě získá práci hospodyně u režisérovy snoubenky, brzy se však do svůdné krásky zamiluje. A vnady Mamy Jack zase okouzlí producenta filmu...Bláznivá komedie plná gagů, superstar, humorných nedorozumění a nečekaných odhalení!


internetový obchod

DVD filmy - Smoke FilmX Zeptej se prachu FilmX Fešák Johnny Blázni a Dobrovolníci Děti Z Ostrova Pokladů 3 Bouřlivé Srdce Malý Manhattan Muž Bez Stínu 2 Děsnej Doják Jak Básníkům Chutná život

Diskuse o DVD filmu Mama Jack

Co byste k filmu Mama Jack řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

honza (13)13.01.2010 18:26
je to dobre tak 80 procent

kuba (12)18.05.2008 19:59
je to super nejlepší je ŠortyDVD film Mama Jack | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.