DVD Filmy
Maratónec - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Maratónec

Maratónec Původní název: Marathon Man
Hrají: Dustin Hoffman, Laurence Olivier , Roy Scheider
Režie: John Schlesinger
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Dustin Hoffman v roli studenta, který se nevědomky připlete do smrtící hry, kterou rozehrál nepolapitelný válečný zločinec. Lourence Olivier v roli sadistického katana, který jde tvrdě za svým cílem, kterým je zásilka drahocenných diamantů. Napínavé, vzrušující klasické. Bonus: film o filmu: Vzpomínky na Maratónce, pohledy do zákulisí: Kouzlo Hollywoodu je v kouzelných lidech, fotomontáž, trailer, poznámky o hercích a výrobcích filmu, , spolu s rozhovory.
DVD filmy - Malý Velký Muž Kmotr 2 Kmotr 1 Honeymooners Funny Face El Dorado Čtyři Bratři Černý Déšť Bosé Nohy V Parku London

Diskuse o DVD filmu Maratónec

Co byste k filmu Maratónec řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Maratónec | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti