DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Maska Junior

Maska Junior Původní název: Son of the Mask
Hrají: Jamie Kennedy, Alan Cumming, Liam Falconer, Ryan Falconer, Traylor Howard
Režie: Lawrence Guterman
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Více neplechy, více chaosu... a více kouzel! Maska je zpátky. Uplynulo deset let od všech zmatků v Edge City a Lokiho maska si znovu našla cestu do města. Tentokrát do rukou Tima Averyho (Jamie Kennedy), kreslíře komiksů, jehož novorozený syn vládne úžasnými schopnostmi masky. Timův žárlivý pes není z nového rodinného přírůstku vůbec nadšený a tak se mezi dvěma nejmenšími členy rodiny rozpoutá skutečný boj o kontrolu nad maskou, který převrátí domácnost vzhůru nohama. Opravdové problémy jsou však teprve na cestě. Sám bůh zmatku a chaosu Loki (Alan Cumming) si přišel pro svůj majetek. A nezastaví se před ničím.


DVD filmy - Dům Voskových Figurín Čekej Do Tmy Svět Ve Válce 8 Mm 2 Moje Krásná čarodějka X- Men Vidláci V Rusku Po čem ženy Touží Hannibal Daredevil

Diskuse o DVD filmu Maska Junior

Co byste k filmu Maska Junior řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

jana (12)10.07.2007 14:39
je to velice nadherny film.mě se moc libil.

Lukáš (11)07.12.2006 18:35
Je to hezký film

tim avery (99)03.11.2006 18:03
to je na píču ten film!!

Matěj Štross (12)29.10.2006 08:59
No všichni tvrdí, že je to kravina ale mě se to docela líbí. Sice už to není podle komiksu je to tam všechno takový přehnaně udělaný a ten Jamie Kennedy si ji tam nasadí pouze dvakrát v tý masce není tak vtipný nemá takové bláznívé napády jako měl v první Masce Jim Carrey Neumí se tak tvářit jako Carrey jenom se tam furt zubí ale zato pes pod maskou je fakt bomba a dítě, který před svým tatínkem zpívá ´´Hello my baby´´ a přitom kope nohama jako zpívající žabák je supr a když ten jeho tatka po něm chce aby řekl táta a řekne mother taky není špatný. No, nejsem sice největší fanda toho filmu ale není to špatný, jak všichni tvrdí. No mladším divákům a divákům stejného věku jako já se to může líbit.

seznamka

DVD film Maska Junior
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.