DVD Filmy
Mechanický Pomeranč - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Mechanický Pomeranč

Mechanický Pomeranč Původní název: A Clockwork Orange
Hrají: Malcolm McDowell, Patrick Magee, Anrienne Corri, Miriam Karlin
Režie: Stanley Kubrick
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Mechanický Pomeranč

Dupající, úderný, plíživý, zpívající, stepující a násilnický chuligán Alex z Derby (Malcolm McDowell) si života užívá po svém, ale vždy na účet druhých.Jeho přeměna z amorálního pankáče v řádného občana s vymytým mozkem a zpět představuje dynamickou osu Kubrickovy šokující vize budoucnosti natočené podle románu Anthonyho Burgesse. Pomocí nezapomenutelných záběrů, překvapivých hudebních kontrapunktů a fascinující směsice jazyka, kterou mluví Alex a jeho přátelé, Kubrick formuje ohromující příběh o morálce.Po svém prvním uvedení, které vyvolalo masivní kontroverzní ohlas, film A Clockwork Orange získal ocenění newyorských filmových kritiků pro nejlepší snímek a za režii a byl nominován na čtyři ceny Akademie, včetně kategorie Nejlepší film. Toto umělecké dílo je tak silné, že nás neustále přitahuje, , šokuje a drží ve svém sevření.


internetový obchod

DVD filmy - Mazaný Filip Maverick Matrix Reloaded Lovec Policajtů Looney Tunes Zlatá Kol.: Největší Hvězdy 2 Lolita Likvidátor Lepší Pozdě Nežli Později Lední Medvídek Láska S Výstrahou

Diskuse o DVD filmu Mechanický Pomeranč

Co byste k filmu Mechanický Pomeranč řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

roman (32)05.03.2011 21:43
našlapany snímek !!

Terkaaa06.08.2007 10:31
Viděla jsem ten film....abych pravdu řekla je krásný i když v několika částech i šokující!!!Ale jinak stojí za to se na něj kouknout....!!;)

Terkaaa06.08.2007 10:29
Viděla jsem ten film....abych pravdu řekla je krásný i když v několika částech i šokující!!!Ale jinak stojí za to se na něj kouknout....!!;)

m. (18)25.07.2007 10:39
šokující, nadčasové, geniální!!!

seznamka


DVD film Mechanický Pomeranč | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti