DVD Filmy
Melinda a Melinda - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Melinda a Melinda

Melinda a Melinda Původní název: Melinda and Melinda
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Komedie je trgédie, která se stane těm druhým. Melinda Melinda kombinuje žánr romantické komedie a dramatu tak, jak to dokáže jen jedinečný Woody Allen. Film z prostředí Manhatanu vypráví o několika krizových situacích, které umožnily využít komediálního i dramatického nadání celé řady herců. Allen se opět potýká s podobnými tématy - křehkot lásky, manželská nevěra, , složité milostné vztahy a neschopnost komunikovat.
DVD filmy - Kurýr Chorus Line Hra Na Schovávanou Buffalo Bill a Indiáni Buď V Klidu Waterloo Po česku Trhák Perníková Věž Děvčátko Spolubydlící 2

Diskuse o DVD filmu Melinda a Melinda

Co byste k filmu Melinda a Melinda řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Melinda a Melinda | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti