DVD Filmy
Metropolis - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Metropolis

Metropolis Režie: Rintard
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

METROPOLIS - animovaný příběh o tom, jak důležité jsou city ... Příběh je zasazen do daleké budoucnosti, kde žijí lidé spolu s roboty, jejich soužití však ani zdaleka není harmonické. Hlavní postavičkou je chlapec, který se setkává s robotem jménem Tima ... Animovaný příběh o tom, , jak moc důležité jsou jsou city a do jaké míry Vás mohou oddělit od Vašeho okolí.
DVD filmy - Město Si O Tom Povídá Matilda S.e. Masakr V Texasu Madeline Mackennovo Zlato Macbeth Lovec Odměn Lovec Krokodýlů Louskáček Líbat Jessicu

Diskuse o DVD filmu Metropolis

Co byste k filmu Metropolis řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Elis (20)28.11.2007 20:46
Tohle je prostě dokonalý film..Musí se vidět.

seznamka


DVD film Metropolis | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti