DVD Filmy
Miluj Mě, Prosím - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Miluj Mě, Prosím

Miluj Mě, Prosím Původní název: Wicker Park
Hrají: Josh Hartnett, Diane Kruger, Matthew Lillard, Rose Byrne, Vlasta Vrana, Jessica Paré, Amy Sobol
Režie: Paul McGuigan
Žánr: Romance
Diskuse: Co na film říkáte?

Mladý, talentovaný bankéř je posedlý představou, že krásná dívka, kterou pravidelně potkává v kavárně je jeho bývalou životní láskou. Zahoří touhou získat ji zpět. Začne ji pravidelně sledovat při jejich návratech domů, postupně se stále více a více přibližujeJednoho dne získá potřebnou odvahu a vkrade se až do jejího apartmánu. Jeho touha ho zde přivede až k nebezpečnému odhalení, které může změnit celý jeho život a nejen jeho Wicker Park je prvním filmem Paula McGuigana (Acid House), který režisér natočil už pro Hollywood. V hlavní roli Matthewa se můžeme těšit na mladého uchvatitele dívčích srdcí a nespoutaného rebela Joshe Harnetta (Pearl Harbor, Černý jestřáb sestřelen).


DVD filmy - Rocky Balboa Nehýbej Se Za Mořem Paměti mystika Asterix a Vikingové Cesty formana Šejtročka Král Ubu O kocouru Mikešovi 3 Tom Horn Jak Jíst Smažené žížaly

Diskuse o DVD filmu Miluj Mě, Prosím

Co byste k filmu Miluj Mě, Prosím řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Marsee (21)30.05.2009 21:37
Fakt nádhernej filmek..zamotaný děj- romantický závěr..bezva soundtrack!5 :)

Marsee (21)30.05.2009 21:35
Fakt nádhernej filmek..zamotaný děj- romantický závěr..bezva soundtrack!5 :)

viwi (29)09.02.2008 18:49
Nádhernej film:)

Markulinka (15)14.10.2007 20:08
Už se na to chystám, mám doma knížku, tak si to přečtu a pak to zkouknu. Už se mooc těším :)

Marťa (15)11.08.2007 17:37
Je to moc hezkej film ktery urcite stoji za to shlednout.Ma moc zajmavy a zapeklity dej takze se vyplati to poradne sledovat.Bezvadna romantika!!!

seznamka

DVD film Miluj Mě, Prosím
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.