DVD Filmy
Miluji Tě K Smrti - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Miluji Tě K Smrti

Miluji Tě K Smrti Původní název: I love You to Death
Hrají: Kevin Kline, Tracey Ullman, Joan Plowright, River Phoenix, William Hurt, Keanu Reeves
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

MILUJI TĚ K SMRTI, dokud nás smrt nerozdělí. Joey Boca se svou ženou Rosalií vedou malou pizzerii v Tacomě, stát Washington. Když Rosaline nachytá svého sukničkářského manžela s jednou dívkou, překoná počáteční impuls k sebevraždě a po dohodě se svou matkou Nadjou si řekne, že ten, kdo zemře, bude Joey. Jeden plánovaný pokus o vraždu za druhým nepřináší kýžený výsledek. Naopak, Joey si pokusy o svůj život vysvětlí nehynoucí láskou své ženy. Manželství se stává pevnějším, než kdykoliv předtím, zvláště když Joey svatosvatě slíbí, , že už bude navždy věrný.
DVD filmy - Miluj Bližního Svého Milovník Války Metropolis Město Si O Tom Povídá Matilda S.e. Masakr V Texasu Madeline Mackennovo Zlato Macbeth Lovec Odměn

Diskuse o DVD filmu Miluji Tě K Smrti

Co byste k filmu Miluji Tě K Smrti řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Miluji Tě K Smrti | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti