DVD Filmy
Mizerové II - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Mizerové II

Mizerové II Původní název: Bad Boys 2
Hrají: Tom Hillmann, Martin Lawrence, Jordi Molla, Joe Pantoliano, Theresa Randle, Will Smith, Gabrielle Union
Režie: Michael Bay
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Detektivové z oddělení narkotik v Miami, Mike Lewrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou přiděleni k úderné jednotce, jejímž úkolem je zastavit přisun extáze do města. Během vyšetřování shodou okolností odhalí rozsáhlý konspirační plán bezcitného drogového bosse Tapia (Jordi Molla), který chce rozšířit své impérium a ovládnout obchod s narkotiky v celém městě. Markus a Mike se musí povznést nad rozdíly ve svých povahách a společnými silami svrhnout Tapiu a jeho drogové království.


DVD filmy - Sněženky a machři The Hitcher Windsorský Protokol DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer

Diskuse o DVD filmu Mizerové II

Co byste k filmu Mizerové II řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

YCFHDYXFH14.11.2008 20:32
Yxchxcnxcgngcnvchfx cfhxch

markus (14)13.10.2008 21:04
fakt ten nejnamakanější film na světě

marcus16.03.2008 19:56
nejlepsi film na svete

Martin (12)24.10.2007 20:09
Nejlepší film co jsem viděl!DVD film Mizerové II | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.