DVD Filmy
Modigliani - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Modigliani

Modigliani Původní název: Modigliani
Hrají: Andy Garcia, Eva HerzigovÁ, Elsa Zylberstein, Omid Djalili
Režie: Mick Davis
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Modigliani

Film vypráví o soupeření italského malíře Modiglianiho s jeho největším rivalem Pablem Piccasem. Oba dva se rozhodnou zúčastnit se pařížské výstavy a namalují velkolepá plátna. S vítězstvím je spojena nemalá suma peněz. Vyhrát ale může jen jeden. Který z nich to bude? Piccasovu manželku ztvárnila modelka českého původu Eva Herzigová.


internetový obchod

DVD filmy - Mám Rád Huckabees Malá Ryba Lovci Dinosaurů Krása Na Scéně Hodně Divné Příběhy Daltoni O Malence V Zajetí Teroru Pilates Pro Sportovce Vydrýsek

Diskuse o DVD filmu Modigliani

Co byste k filmu Modigliani řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Lenka (28)04.03.2010 01:04
Krasny film, ktery vas dostane!!! A prekvapko - Eva Herzigova.. mooc pekne!

Ela05.02.2010 17:17
Krása...

ani*ka (18)26.12.2007 11:30
co dodat připojuji se ...nádherný snímek...perla o které se moc nemluví...ja sama na něj narazila naprostou náhodou...a velice mě překvapil!!! nádherná atmosféra, skvělé vystižení doby...:)

pepino (50)16.11.2007 12:50
vyborny!

Zdeňka (17)05.10.2006 18:36
Naprosto souhlásím s Davidem.Z!!Tenhle film mě úplně dostal! Skvěle gradovaná hudba a perfektní herecké výkony...Plně doporučuji!

David.Z (27)18.07.2006 21:50
Uzasny....skvele zahrane,skvely namet..dostane vas to a jako tresnicka Uzasna hudba!!!Doporucuji

seznamka


DVD film Modigliani | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti