DVD Filmy
Moulin Rouge - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Moulin Rouge

Moulin Rouge Žánr: Romantický/milostný
Diskuse: Co na film říkáte?

MOULIN ROUGE. Moderní, sexy a výstřední ! Nicole Kidman září v roli Satine, oslňující hvězdy oblíbeného nočního klubu MOULIN ROUGE, který navštěvuje společenská dekadentní smetánka.Na vrcholu své slávy krásná kurtizána rozněcuje touhy všech mužů, kteří se s ní setkají. Bezděčně očaruje kouzlem vášně i spisovatele Christiana, , kterého ztvárnil Ewan McGregor. Jejich milostný román způsobí skandál a nečekané následky.
DVD filmy - Predator Mariňák Karcoolka Vltava V Obrazech 9. A Zase Ta Lucie Na Kolejích čeká Vrah Smrt černého Krále Jak Přicházejí Sny Matador Dr.dolittle 3

Diskuse o DVD filmu Moulin Rouge

Co byste k filmu Moulin Rouge řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

krista (15)09.05.2008 23:28
tento muzikál je prostě nádherný.Já tancem i zpěvem žiju od malička takže vím že nic hezčího určitě není k nalezení

Ivana (13)28.12.2007 18:09
Je to moc pěkný film. Sice je smutný, ale tance, muzika a další dokonce i písničky jsou prostě podle mě super nemyslíte?

Satine (13)14.06.2007 16:08
je to ten nejlepší muzikál, který jsem viděla.

Kamila (18)13.12.2006 14:03
Moulin rouge je můj nejoblíbenější filmí,je naprosto úžasnej a nenašla jsem na něm žádnou chybu,je prostě boží,moje nejoblíbenější herečka je od té doby Nicole Kidman,je prostě nejlepší na světě!!

Tereza (13)02.10.2006 14:39
MOULIN ROUGE je opravdu výbornej muzikál!A EWAN MCGREGOR je ten nejlepší herec,zpěvák i tanečník na světě!

seznamka


DVD film Moulin Rouge | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti