DVD Filmy
Můj Soused Zabiják 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Můj Soused Zabiják 2

Můj Soused Zabiják 2 Původní název: The Whole Ten Yards
Hrají: Bruce Willis, Matthew Perry, Amanda Peet, Kevin Pollak, Natasha Henstridge
Režie: Howard Deutch
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Bývalý nájemný zabiják Jimmy "Tulipán" Tudeski (BRUCE WILLIS) si užívá poklidného života v Mexiku, daleko od své předchozí rušné existence. Lenošení i manželce Jill (AMANDA PEET) se může věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi "Ozovi" Oseranskymu (MATTHEW PERRY). Oz se ale jednoho dne objeví u Jimmyho dveří, , protože jeho manželku Cynthii (NATASHA HENSTRIDGE) unesla mafie z pomsty za nevyřízené účty z minulosti. Klid je ten tam a pokračování kinohitu Můj soused zabiják může začít!
DVD filmy - Zlatíčko Zbohatni Nebo Chcípni Spongebob V Kalhotách Poslední Prázdniny Nekecej a Pádluj Manchurianský Kandidát Let Vetřelce Aeon Flux Poslední Pirát Lemra Líná

Diskuse o DVD filmu Můj Soused Zabiják 2

Co byste k filmu Můj Soused Zabiják 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

nikol (13)21.07.2008 11:46
tenhle fylm je hustej

misa (15)21.07.2008 11:44
tenhle fylm je fakt suuper

marek (15)19.11.2006 18:17
hustota

seznamka


DVD film Můj Soused Zabiják 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti