DVD Filmy
Myšák Stuart Little 3 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Myšák Stuart Little 3

Myšák Stuart Little 3 Původní název: Stuart Little 3
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

V úžasném animovaném dobrodružství se myšák Stuart vydává se svými přáteli daleko od města vstříc neuvěřitelným zážitkům v divočině.Na jednu věc ale jejich vybavení nestačí, v okolních lesích údajně žije velké a zlé zvíře! Zatímco se Stuart učí od trochu divokého skunka jménem Reeko základní pravidla přežití, věčně vystrašená kočička Snížek využívá ochrany světem protřelého toulavého Montyho. MYŠÁK STUART LITTLE 3 je tak velká legrace, , jako je svět kolem nás!
DVD filmy - Pilates Pro Začátečníky Pilates Pro Těhotné Pilates Po Porodu Postel Rigoletto Cesta Ke Zlu Tři Dny Kondora Sicilián Kriminál Cliffhanger

Diskuse o DVD filmu Myšák Stuart Little 3

Co byste k filmu Myšák Stuart Little 3 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Michaela (16)19.06.2008 09:29
je v pohode.....

marek (15)19.11.2006 18:18
kravina

seznamka


DVD film Myšák Stuart Little 3 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti