DVD Filmy
Na Hromnice O Den Více S. E. - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Na Hromnice O Den Více S. E.

Na Hromnice O Den Více S. E. Původní název: Groundhog Day SE
Hrají: Andie MacDowell, Bill Murray
Režie: Harold Ramis
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

NA HROMNICE O DEN VÍCE. Zažívá největší den svého života... stále znovu a znovu. V této romantické komedii o televizním meteorologovi, který je v nejhorší den svého života lapen v soukromé časové smyčce, předvádí Bill Murray to nejlepší ze svých sarkastickýhc bonmotů! Televizní meteorolog (Bill Murray) je společně s pohotovým kameramanem a produkční (Andi MacDowell), jež je nenapravitelně stále přehnaně veselá, vyslán do Punxsutawney v Pensylvánii, aby udělal reportáž o každoročních oslavách HROMNIC. Na cestě z města se Phil dostane do ohromného blizardu - který se mu přitom nepodařilo předpovědět - a zůstane trčet v malé radnici. Jako by to už nemohlo být horší... a přece! Ráno se Phil probudí a zjistí, že jsou stále HROMNICE... pořád dokola... stále znovu. Během čtyřiadvacetihodinového hrůzného snu, který se stále vrací,si Bill začíná uvědomovat, že může nastalou situaci také využít pro svůj prospěch - může předělat vše, co se ten den stalo a kromětoho má také spoustu času! Upravovat svůj den, aby získal jedinou ženu, o kterou stojí, , ale nemusí být tak snadné!
DVD filmy - Mužská Záležitost Muži V černém 2 Muži V černém 2 2 Disk Muži V černém Muži V černém - Limitovaná Edice Muž Z Laramie Muž S Cejchem Smrti Muppets Z Vesmíru Muppets Dobývají Manhattan Můj Velký Tlustý život

Diskuse o DVD filmu Na Hromnice O Den Více S. E.

Co byste k filmu Na Hromnice O Den Více S. E. řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Kita09.08.2008 16:54
Krásnej film

seznamka


DVD film Na Hromnice O Den Více S. E. | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti