DVD Filmy
Na Kolejích čeká Vrah - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Na Kolejích čeká Vrah

Na Kolejích čeká Vrah Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Jose Sovák jako major Kalaš v detektivním filmu o vlakové loupeži Kriminální zápletka filmu se rozvíjí kolem exploze poštovního vozu pražského rychlíku, převážejícího velké množství bankovek. Nejdříve se podezření stahuje kolem jediného příslušníka VB, který výbuch přežil, později se však ukáže, že poručík Lenk byl skutečným pachatelem ještě před explozí omráčen - a to mu vlastně zachránilo život. Major Kalaš se svým spolupracovníkem Karlíčkem postupem vyšetřování zjistí, že stopy k rozuzlení případu vedou až tam, , kde osudná cesta rychlíku začala.
DVD filmy - Smrt černého Krále Jak Přicházejí Sny Matador Dr.dolittle 3 Oliheň a Velryba Posedlá Démonem Detonator V Moci ďábla Syndikát Smrti Neúplatní

Diskuse o DVD filmu Na Kolejích čeká Vrah

Co byste k filmu Na Kolejích čeká Vrah řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

lenka (99)15.09.2007 19:36
Snad Jiri Sovak ne?

seznamka


DVD film Na Kolejích čeká Vrah | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti