DVD Filmy
Na konci všech válek - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Na konci všech válek

Na konci všech válek Původní název: To End all War
Hrají: Robert Carlyle, Kiefer Suterland, Ciarán McMenamin
Režie: David L. Cunningham
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Snímek Na konci všech válek vypráví příběh spojeneckých vojáků, kteří musí čelit brutálnímu zacházení v japonském zajateckém táboře. Muži jsou nuceni stavět železnici v nelidských podmínkách džungle napříč územím Barmy a Siamu.Vysílené, hladové a na smrt nemocné muže žene kupředu jen touha po pomstě, superstar, úniku a sebezáchově. Jen s nadějí a nově nabytou důstojností jsou schopni pomalu objevovat slabiny strnulého a odlidštěného režimu jejich trýznitelů.Pravdivý životní příběh o velké statečnosti a vůli přežít. Natočeno podle vzpomínek skotského kapitána Ernesta Gordona.


internetový obchod

DVD filmy - M:i-2 Lidská skvrna FilmX Kmotr 3 Horečka Sobotní Noci Hlava 22 Flashdance Duch Sin City FilmX Kinsey FilmX Vnitřní nepřítel

Diskuse o DVD filmu Na konci všech válek

Co byste k filmu Na konci všech válek řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

15.05.2008 14:33
jj pravda

petr (37)13.05.2008 13:45
dost dobrý filmDVD film Na konci všech válek | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.