DVD Filmy
Na lovu příšer - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Na lovu příšer

Na lovu příšer Diskuse: Co na film říkáte?

Přežívají v odlehlých koutech naší planety dinosauři? Arnošt Vašíček jako první na světě natočil stopy sachamany, gigantické hadovité nestvůry z amazonské džungle. Vzrušující pátrání po dalších neznámých zvířatech a záhadných tvorech přivádí diváky do neprostuponých pralesů čtyř kontinentů i k jezerům, obývaným vodními příšerami a hadími nestvůrami. Šokující nálezy i očitá svědectví potvrzují, že zde stále přežívají tajemní živočichové, superstar, připomínající mosntra z pravěku. 55 minut.


internetový obchod

DVD filmy - 3 DVD Ghost Rider / Obchodník se smrtí / Zběsilost v srdci A-Team Odpočítávání Čaroděj Zeměmoří Legendy divokého západu: Billy Kid Černý tulipán Mr. Majestyk Vlak Fascinující proměny přírody 3 (BBC) Čingischán

Diskuse o DVD filmu Na lovu příšer

Co byste k filmu Na lovu příšer řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

pavel (19)08.06.2011 17:21
jeto super

pavel (19)08.06.2011 17:21
jjooDVD film Na lovu příšer | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.