DVD Filmy
Na Návštěvě U Spejbla a H 1/2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Na Návštěvě U Spejbla a H 1/2

Na Návštěvě U Spejbla a H 1/2 Původní název: Na návštěvě u Spejbla a H. 1/2
Režie: Libuše Koutná
Žánr: Loutkový
Diskuse: Co na film říkáte?

NA NÁVŠTĚVĚ U SPEJBLA A HURVÍNKA 1/2 - loutkový seriál oblíbené dvojice SPEJBLA a HURVÍNKA. Příběhy SPEJBLA A HURVÍNKA znají děti skoro na celém světě. Veselé příběhy taťuldy SPEJBLA, který všechno zná a umí, ale nikdy jeho počínání nekončí bez komplikací. Jeho "vzorného" synka HURVÍNKA, , kamarádky MÁNIČKY a její bábinky - paní KATEŘINY a chlupatého psa ŽERYKA. 1. Zemětřesení. 2. Si pořádně zařádit aneb není nad duet. 3. Udobření. 4. SPEJBLOVI k narozeninám. 5. HURVÍNEK zas jednou šaškuje.6. Vysvědčení. 7. Skok do neznáma. 8. ŽERYKOVO cvičení. 9. Zlatý dřevák. 10. ŽERYKOVI k narozeninám. 11. Mikuláš. 12. Příliš štědrý večer. 13. Co je to halekačka.
DVD filmy - Faktótum FilmX Nebezpečná Rychlost 2: Zásah Populace 436 Walk The Line Hellboy První Rytíř Dívka S Perlou Agent Cody Banks Hook Philadelphia

Diskuse o DVD filmu Na Návštěvě U Spejbla a H 1/2

Co byste k filmu Na Návštěvě U Spejbla a H 1/2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Na Návštěvě U Spejbla a H 1/2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti