DVD Filmy
Na Pokraji Slávy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Na Pokraji Slávy

Na Pokraji Slávy Původní název: Almoust famous
Hrají: Kate Hudson, Billy Crudup, Anna Paquin, Jason Scott Lee, Frances McDormand, Fairuza Balk
Režie: Cameron Crowe
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

NA POKRAJI SLÁVY. Zkus si to. Užij si to. Ale nepropadni tomu. Patnáctiletý Will je zcela oslněn dárkem od své sestry, která odešla z domova - sbírkou desek rockových kapel. Přispívá do školních časopisů a obdivně vzhlíží k hudebnímu kritikovi Lesteru Bangsovi. Náhodně se seznámí s kapelou Stillwater, která je právě na vzestupu a prestižní hudební časopis Rolling Stone se na něj obrátí, aby o ní napsal článek. Patnáctiletý Will odjíždí naturné. Má před sebou težký úkol: uchovat si nadhled v bláznivém světě rockových produkcí, nepropadnout alkoholu ani drogám a ještě napsat objektivní článek. Neusnadňuje mu to přátelství s kytaristou Russelem, ani přítomnost nezbytného doprovaodu několika náruživých fanynek. Navíc Will zjišťuje, že v zákulisí je všechno jinak ... NA POKRAJI SLÁVY je příběh volně založen na autentických zážitcích režiséra a scénáristy Camerona Crowe, , zachycuje a oslavuje klíčové okamžiky začátku rockenrolové éry.
DVD filmy - Na Ostří Nože Na Hromnice O Den Více S. E. Mužská Záležitost Muži V černém 2 Muži V černém 2 2 Disk Muži V černém Muži V černém - Limitovaná Edice Muž Z Laramie Muž S Cejchem Smrti Muppets Z Vesmíru

Diskuse o DVD filmu Na Pokraji Slávy

Co byste k filmu Na Pokraji Slávy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Na Pokraji Slávy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti