DVD Filmy
Nad námi vlny - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nad námi vlny

Nad námi vlny Původní název: Above Us the Waves
Hrají: John Mills, John Gregson
Režie: Ralph Thomas
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Britské herecké hvězdy v čele se Sirem Johnem Millsem a Donaldem Sinde- nem vévodí dramatu ze druhé světové války. Bitva o Atlantik propukla v plné síle a britské lodě jsou zoufale potře- ba. Většina z nich však obléhá nebez- pečnou německou bitevní loď Tirpitz. Podle plánu mají loď zničit a zdá se, že jedinou možností je použití minipo- norek. Bude akce úspěšná? A pokud ano, za jakou cenu? Nad námi vlny to je akcí nabitý válečný i lm, , který vás udrží v napětí od začátku až do konce.
DVD filmy - Street Kings Dunkirk Nitro Srážka s kometou Úplný idiot Mág Bořek stavitel: Traktůrek Václav Jako vzteklí psi Určitě, možná Bořek stavitel: Snídaně pro Micku

Diskuse o DVD filmu Nad námi vlny

Co byste k filmu Nad námi vlny řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nad námi vlny | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti