DVD Filmy
Nebe Může Počkat - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nebe Může Počkat

Nebe Může Počkat Původní název: Heaven can wait
Hrají: Warren Beatty, Julie Christie, James Mason
Režie: Henry Buck
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Romantický příběh o Joe Pendletonovi, který je náhodně povolán do nebe, ale vrácen zpět na Zem v těle jiného muže - obchodního velikána. Je pronásledován krásnou Angličankou, která bojuje proti projektu zničení vesnice, , ve které žije.
DVD filmy - Muž Zvaný Kůň Molly Maguires Mladý Sherlock Holmes Mission Impossible 1 Sce Mean Machine Love Story Special Letadla, Vlaky a Automobily Krokodýl Dundee 2 Krokodýl Dundee 1 Kouzlo Norkové Kožešiny

Diskuse o DVD filmu Nebe Může Počkat

Co byste k filmu Nebe Může Počkat řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nebe Může Počkat | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti