DVD Filmy
Nebezpečné Hry 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nebezpečné Hry 2

Nebezpečné Hry 2 Původní název: Wild Things 2
Hrají: Isaiah Washington, Susan Ward, Leila Arcieri, Michael Testa, Dan Shaner
Režie: Jack Perez
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

NEBEZPEČNÉ HRY 2 - pokračování úspěšného thrilleru je ještě napínavější! NEBEZPEČNÉ HRY 2. Své přátele měj v tajnosti. Své nepřátele o to víc. Nikdy neuhádneš, co se skrývá pod povrchem. Lepší a divočejší než předchozí film! NEBEZPEČNÉ HRY 2 je sexy pokračování, které vám ukáže, jak daleko mohou dvě krásné dívky zajít, když mají dostat to, co chtějí. Děsně zazobaný nevlastní otec Brittney Haver umřel a vypadá to, že život v luxusu končí. Ale situace nabere spád, když si její úžasná spolužačka začne dělat nárok na peníze zemřelého. Všechno je v sázce a dvě dívky jdoutvrdě proti sobě v souboji, , který je zavede ze soudní síně do ložnice ... až k NEBEZPEČNÉ propasti vraždy.
DVD filmy - Návrat Do Modré Laguny Narušení Náhodný Milionář Náhodné Setkání Na Pokraji Smrti Na Pokraji Slávy Na Ostří Nože Na Hromnice O Den Více S. E. Mužská Záležitost Muži V černém 2

Diskuse o DVD filmu Nebezpečné Hry 2

Co byste k filmu Nebezpečné Hry 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nebezpečné Hry 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti