DVD Filmy
Nebezpečné Hry 3 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nebezpečné Hry 3

Nebezpečné Hry 3 Původní název: Wild Things 3
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

NEBEZPEČNÉ HRY 3 - Zlobivé holky si chtějí užít trochu zábavy. Jsou zpátky a tentokrát vás okouzlí trojnásobně. Krásná a bohatá Marie Clifford (Sarah Laine) si bude brzy moci koupit všechno, co si lze přát. V den svých 18. narozenin zdědí po své zemřelé matce obrovské bohatství včetně páru dokonalých diamantů. Vše se změní ve chvíli, kdy je její nevlastní otec Jay Clifford (Brad Johnson) obviněn ze znásilnění Eleny (Sandra McCoy), místní dívky s nevalnou pověstí. marie musí rozhodnout, zda mádiamanty použít k otčímově záchraně a stát se tak součástí příběhu plného podvodů, zrady, vydírání a vražd. Vyšetřování se ujímá agentka FBI Kristen Richards (Dina Meyer), která se pokouší rozluštit, kdo je zločinec, , kdo oběť a kdo se nakonec stane majitelem samotných diamantů.
DVD filmy - Melinda a Melinda Kurýr Chorus Line Hra Na Schovávanou Buffalo Bill a Indiáni Buď V Klidu Waterloo Po česku Trhák Perníková Věž Děvčátko

Diskuse o DVD filmu Nebezpečné Hry 3

Co byste k filmu Nebezpečné Hry 3 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

marketa (13)27.04.2009 17:40
je to upne best film g¨fak je to good videla jsem to sice jen jednou ale stahnu si to a zase se na to mrknu

seznamka


DVD film Nebezpečné Hry 3 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti