DVD Filmy
Nehynoucí Láska - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nehynoucí Láska

Nehynoucí Láska Původní název: Immortal Beloved
Hrají: Gary Oldman, Valeria Golino, Isabella Rossellini, Jeroen Krabbé, Johanna Ter Steege
Režie: Bernard Rose
Žánr: Historický
Diskuse: Co na film říkáte?

NEHYNOUCÍ LÁSKA. Zázračný člověk se zázračným talentem. LUDWIG VAN BEETHOVEN. Hudba byla jeho vášní, ženy jeho inspirací, svět koncertním sálem. Toto je dramatický příběh jednoho z největších světových skladatelů, Ludwiga van Beethovena (Gary Oldman - Bram Stoker´s Dracula), muže, který zlomil srdce tří žen (Isabella Rossellini, Valeria Golino, Johanna Ter Steege). Pouze jediná však byla jeho NEHYNOUCÍ LÁSKA. Toto je příběh o muži, který stál za hudbou a o tajemství, , které stálo za ním.
DVD filmy - Nebezpečné Hry 2 Návrat Do Modré Laguny Narušení Náhodný Milionář Náhodné Setkání Na Pokraji Smrti Na Pokraji Slávy Na Ostří Nože Na Hromnice O Den Více S. E. Mužská Záležitost

Diskuse o DVD filmu Nehynoucí Láska

Co byste k filmu Nehynoucí Láska řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nehynoucí Láska | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti