DVD Filmy
Nejbližší Příbuzenstvo - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nejbližší Příbuzenstvo

Nejbližší Příbuzenstvo Hrají: Patrick Swayze, Liam Neeson, Adam Baldwin, Helen Hunt, Bill Paxton, Ben Stiller
Režie: John Irvin
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Poprvé s českým dabingem.Nejbližší příbuzenstvo přináší do Chicaga výbuchy akce už od samého počátku. Mafie se chce zmocnit místního podnikání, dopustí se ovšem dvou chyb. Zabije mladíka, jehož bratr je policajt. A ten policajt se jmenuje Truman Gates (Patrick Swayze) a do špinavých ulic Chicaga se přestěhoval z apalačské divočiny. Smrtící střet mezi Trumanovým zálesáckým zákonem odplaty a odznakem, který nosí, režíroval John Irvin (Špinavá dohoda) a uprostřed akčního ohňostroje se ocitají Adam Baldwin, Liam Neeson, Ben Stiller, pár let před Twisterem i Bill Paxton a nositelka Oscara ® Helen Hunt+. Tohle je válka. A když v Nejbližším příbuzenstvu venkovský kluci dorazí do města, , někdo by měl raději vypadnout za kopečky!
DVD filmy - Hranice Nemožného 2. Série 6dvd Kolekce Smrtonosná Zbraň 5bd Ve stínu hákového kříže 4. DVD Velká vlastenecká válka 9. DVD Velká vlastenecká válka 8. DVD Velká vlastenecká válka 7. DVD Velká vlastenecká válka 6. DVD Velká vlastenecká válka 5. DVD Velká vlastenecká válka 4. DVD Velká vlastenecká válka 3. DVD

Diskuse o DVD filmu Nejbližší Příbuzenstvo

Co byste k filmu Nejbližší Příbuzenstvo řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nejbližší Příbuzenstvo | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti