DVD Filmy
Nejdelší den S. E. 2disk - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nejdelší den S. E. 2disk

Nejdelší den S. E.  2disk Původní název: Longest Day
Hrají: Eddie Albert, Paul Anka, James Coburn, Henry Fonda
Režie: Ken Annakin, Ken Annakin
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Dne 6.června 1944 spojenecká invaze ve Francii byla začátkem konce nacistické nadvlády v Evropě. Útoku se účastnila největší armáda všech dob, která čítala celkem 3 000 000 mužů,11000 letadel a 4000 lodí. Tento snímek se stává fascinujícím pohledem na důkladné přípravy, chybné a náhodné události, které rozhodly o výsledku války. Uváděn ve své původní černobílé verzi je NEJDELŠÍ DEN živým, hodinu po hodině zachyceným předělem historické události. Ztvárněný hvězdným mezinárodním obsazením, vyprávěný z perspektivy obou zúčastněných stran. Tento snímek se stává fascinujícím pohledem na důkladné přípravy, chybné a náhodné události, které rozhodly o výsledku největší bitvy v historii. Film NEJDELŠÍ DEN, vítěz dvou Oscarů (Zvláštní efekty, výprava) , , se řadí mezi nejlepší Hollywoodské skutečné válečné filmy.
DVD filmy - Cestující 3 DVD Muži v černém/Evoluce/Krotitel Žít a zemřít v L.A. Zajatci mlhy Sbohem, Bafano Putování za vínem | 4. - - Portug. Rakousko Prci, prci, prcičky: Spolek Beta Letní láska Nula od nuly pojde Deník zabijáka

Diskuse o DVD filmu Nejdelší den S. E. 2disk

Co byste k filmu Nejdelší den S. E. 2disk řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nejdelší den S. E. 2disk | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti