DVD Filmy
Nejhorší Obavy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nejhorší Obavy

Nejhorší Obavy Původní název: The sum of all fears
Hrají: Ben Affleck, Morgan Freeman, James Cromwell
Režie: Phil Alden Robinson
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Za války Sýrie proti Izraeli vyslali do vzduchu Izraelci jednu A-4, vyzbrojenou jadernou pumu jako prostředek posledního úderu. Ta byla ovšem sestřelena a její trosky zůstaly zapomenuty a zaváty pískem pouště. Po několika desítkách let je najdou místní dělníci a bombu prodají na černém trhu obchodníkovi se zbraněmi. Mezitím v Rusku umírá prezident a na jeho místo dosedá muž s tajemnou minulostí, který ovšem moc v zemi nedrží úplně pevně v rukou. Rebelující vojáci, zákulisní intriky, všemocné peníze. Z ruského jaderného zařízení se scházejí tři špičkoví vědci nad starou izraelskou bombou, aby ji naleštili a připravili k odpálení. Do akce je povolán šéf CIA William Cabot a Jack Ryan, kteří sledují nebezpečnou stopu až k šokujícímu výsledku: teroristickému plánu, , jenž má vyprovokovat válku mezi Spojenými státy a Ruskem - výbuchem jaderné bomby na fotbalovém šampionátu!"Tomuto fascinujícímu akčnímu dobrodružství úplně propadnete!"
DVD filmy - Nebe Může Počkat Muž Zvaný Kůň Molly Maguires Mladý Sherlock Holmes Mission Impossible 1 Sce Mean Machine Love Story Special Letadla, Vlaky a Automobily Krokodýl Dundee 2 Krokodýl Dundee 1

Diskuse o DVD filmu Nejhorší Obavy

Co byste k filmu Nejhorší Obavy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nejhorší Obavy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti