DVD Filmy
Nejkrásnější Hádanka - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nejkrásnější Hádanka

Nejkrásnější Hádanka Původní název: Nejkrásnější hádanka
Hrají: Miroslav Táborský, Taťjana Medvecká, Jan Dolanský, Ladislav Potměšil
Režie: Zdeněk Troška
Žánr: Pohádka,Dětský
FilmyX.cz záznam: Nejkrásnější hádanka
Diskuse: Co na film říkáte?

Matěj pracuje u sedláka a miluje jeho dceru Majdalenku. Lakomý boháč však jejich lásce nepřeje, představuje si pro dceru bohatšího ženicha. Jednou zachrání Matěj bílou holubičku a ta jemu i Majdalence za odměnu daruje kouzelnou jahodu, díky níž oba rozumějí řeči ptáků. A dobře slyší, jak kohout předpoví, že jednou bude sedlák vítat Matěje jako Majdalenčina ženicha. Zatím se ale mladík ocitne v nemilosti, sedlák ho vyžene a Matěj se dostane až na královský hrad, kde probíhá velká soutěž o ruku princezny Rozmarýny. Matěje čeká dlouhá cesta zpět za milovanou Majdalenkou. Zajímavost: Ve filmu si zahraje 30 holubů, kteří museli být připraveni v rekordní době 14 dnů, superstar, přestože běžně jejich výcvik trvá několik týdnů. Holub se musí naučit letět podle pokynů a přistát na určeném místě.


internetový obchod

DVD filmy - Boj Vítr ve vrbě Vratné Lahve Bd Oko bere Tajemství prstenu Zapomenutý ostrov Reservation Road FilmX Horton Asterix a Olympijské hry Chaos

Diskuse o DVD filmu Nejkrásnější Hádanka

Co byste k filmu Nejkrásnější Hádanka řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Petr Skřiván (37)01.01.2010 22:17
pohadka je pěkna ale neznám kde se natáčela ani s titulku zajimali by mě hrady a zámky

Petr Skřiván (37)01.01.2010 22:15
pohadka je pěkna ale neznám kde se natáčela ani s titulku zajimali by mě hrady a zámky

01.12.2009 16:43
Je to fakt krásná pohádka ....mám jí fakt mooc ráda.DVD film Nejkrásnější Hádanka | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.