DVD Filmy
Nejlepší Gangster - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nejlepší Gangster

Nejlepší Gangster Původní název: Gangster No. 1
Hrají: Malcolm McDowell, David Thewlis, Paul Bettany, Saffron Burrows
Režie: Paul McGuigan
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

NEJLEPŠÍ GANGSTER ... abyste se stali známí, musíte zabíjet známé lidi. Hlavním hrdinou tohoto thrilleru je Ganster. Má rád peníze, ženy, zančkové obleky a svou práci plnou síly a násilí. A dělá ji sakra dobře. Je nemilosrdný, je krutý a touží se dostat na vrchol. Děsí lidi a chystá se vyděsit i svého bosse Freddieho. Když boss rivalského gangu - Lennie Taylor zosnuje past, aby zabil Fredddieho, DANGSTER se o tom dozví a vymyslí plán, jak se zbavit zároveň Lennieho i Freddieho. Poté se GANGSTER ocitne konečněna vrcholu, , odkud však vede pouze jedna cesta ...
DVD filmy - Nehynoucí Láska Nebezpečné Hry 2 Návrat Do Modré Laguny Narušení Náhodný Milionář Náhodné Setkání Na Pokraji Smrti Na Pokraji Slávy Na Ostří Nože Na Hromnice O Den Více S. E.

Diskuse o DVD filmu Nejlepší Gangster

Co byste k filmu Nejlepší Gangster řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nejlepší Gangster | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti