DVD Filmy
Nejlepší z Brooklynu - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nejlepší z Brooklynu

Nejlepší z Brooklynu FilmyX.cz záznam: Nejlepší z Brooklynu
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Nejlepší z Brooklynu

Strhující drama z prostředí newyorského policejního sboru, jež realistickým způsobem zachycuje, jak jednoduché je překročit hranici oddělující od sebe muže na straně zákona a zločinu. Každodenní povinnosti řadových policistů ve městě, které nikdy nespí a nedovolí usnout ani divákům v kině. Režisér Antoine Fuqua (Training Day) opět dokázal nevšedním, a přesto drsně realistickým, způsobem zachytit život strážců zákona, které ztvárňují přední herecké osobnosti dneška – Richard Gere, Ethan Hawke (Gattaca, , Training Day) a Don Cheadle (Dannyho parťáci).


internetový obchod

DVD filmy - Bella a Sebastian Pestrobarvec petrklíčový Ovečka Shaun ve filmu Slídil Tarzan: Král džungle 1. série 2DVD Garfield 18 Garfield 17 Garfield 16 Garfield 13 Hra O Trůny 5. Série 5dvd (viva Balení)

Diskuse o DVD filmu Nejlepší z Brooklynu

Co byste k filmu Nejlepší z Brooklynu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nejlepší z Brooklynu | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti