DVD Filmy
Nejlepší Způsob Jak Zemřít - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nejlepší Způsob Jak Zemřít

Nejlepší Způsob Jak Zemřít Původní název: Better way to die
Hrají: Natasha Henstridge, Scott Wiper, Andre Braugher, Lou Diamond Phillips, Joe Pantoliano
Režie: Scott Wiper
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

NEJLEPŠÍ ZPůSOB JAK ZEMŘÍT. Pro něco stojí za to riskovat život! Když se bývalý policista rozhodne odjet do malého městečka, kde se chce oženit a žít obyčejným životem, ještě netuší, že se nešťastnou náhodou zaplete do krutého boje mezi FBI a bosem chicagské mafie. FBI a mafie pátrají po federálním agentovi, který má klíč ke krachu zločineckého syndikátu. Čas ubíhá rychle a FBI musí bývalého policistu najít dřív, , než se o to postará mafie v tomto napínavém thrilleru.
DVD filmy - Nejlepší Gangster Nehynoucí Láska Nebezpečné Hry 2 Návrat Do Modré Laguny Narušení Náhodný Milionář Náhodné Setkání Na Pokraji Smrti Na Pokraji Slávy Na Ostří Nože

Diskuse o DVD filmu Nejlepší Způsob Jak Zemřít

Co byste k filmu Nejlepší Způsob Jak Zemřít řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nejlepší Způsob Jak Zemřít | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti