DVD Filmy
Nekonečná Párty - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nekonečná Párty

Nekonečná Párty Původní název: Sorted
Hrají: Sienna Gularry, Fay Masterson, Jason Donovan, Tim Curry
Režie: Alexander Jovy
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Zatímco si jeho bratr Justin (TIM VINCENT), úspěšný advokát, užívá život v Londýně plnými doušky, Carl (MATTHE RHYS) zakysle vegetuje v provinčním městě. Justin jednoho dne za záhadných okolností umírá při nehodě. Carl přijíždí do Londýna, aby vyřídil bratrovu pozůstalost. Začíná vychutnávat dosud nepoznaný život, který pro něj má magnetickou přitažlivost. Stejně jako předtím jeho bratr podléhá divokým večírkům a půvabům Justinovy krásné přítelkyně Sunny. Jenže protančené noci plné rytmů, , žen a drog si vybírají svou daň. Život.
DVD filmy - Nebezpečná Známost Motýlek Mosquito Man Moje Válka Milionový Závod Mé Druhé Já Madhouse Krvavé Stopy Krev Zmizelého Král Zlodějů

Diskuse o DVD filmu Nekonečná Párty

Co byste k filmu Nekonečná Párty řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

xxx (25)19.06.2008 22:43
Doporučuji shlédnout.

seznamka


DVD film Nekonečná Párty | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti