DVD Filmy
Nekonečný příběh 1 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nekonečný příběh 1

Nekonečný příběh 1 Původní název: Neverending Story
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 16.05.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:31:00 Rok natočení: 2001 Titulky CZ: Ano Země: Německo / Kanada Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky Následuj své sny... Fantazie bez hranic. Dobrodružství, které nemá obdoby! Malý Bastian, jemuž po nehodě umírá matka, se jen těžko sžívá s otcem, který od rodiny před časem odešel. Jednoho dne však narazí na zvláštní obchůdek se starými knihami a ještě zvláštnějším knihovníkem, který mu daruje velmi podivnou knihu. Od této chvíle nejraději Bastian utíká před nevlídnou skutečností ke knize a ke snění. Na disku jsou 2 epizody: Díl 1: Kamenné srdce Dvanáctiletý Bastien objevuje jedinečný svět Fantazie v knize Nekonečný příběh, kterou mu daroval knihkupec Koriandr. Příběhem ho provází jeho alter-ego Atrej, který byl vyvolen dětskou vládkyní, aby zachránil její království před Nicotou... Díl 2: Nicota Zatímco se Bastien potýká se svým učitelem, ve světě Fantazie je Atrej nucen přerušit svou výpravu, , protože do jeho rodné vesnice byla zlou princeznou Zejde zavlečena Nicota.
DVD filmy - Náhlá smrt Kniha krve Hulk na neznámé planetě Cesta smrti Blues Brothers 2000 Říše římská II Genghis khan Mý lepší blues FilmX Říše římská I Kamufláž

Diskuse o DVD filmu Nekonečný příběh 1

Co byste k filmu Nekonečný příběh 1 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nekonečný příběh 1 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti