DVD Filmy
Nekonečný příběh 3 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nekonečný příběh 3

Nekonečný příběh 3 Původní název: Neverending Story 3
Žánr: Rodinný
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 22.08.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:31:00 Rok natočení: 2001 Titulky CZ: Ano Země: Německo / Kanada Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky Říše fantazie se otevírá! Dlouhá cesta za záchranou světa. Na disku 2 epizody: Díl 5: Dar jména Když přijde Bastian o své úspory, přijme u Koriandra místo, aby si vydělal peníze na dárek pro otce. Ve Fantazii se Atrej pokusí překonat magické brány, které stojí mezi ním a lékem pro dětskou panovnici. Díl 6: Sladký domov Bastianův otec chce na radu své známé April prodat dům, v němž s Bastianem bydlí. Nikdo z nich ale netuší, že April je vyslankyní princezny Zejde a má zabránit tomu, , aby Bastian pomohl Atrejovi dokončit misi na záchranu Fantazie.
DVD filmy - Barbar Tropická horečka FilmX Iluzionista FilmX Bloodrayne II Alfa a Omega 3D Paříž 36 FilmX Thor: Příběhy z Asgardu Andělin popel FilmX Hra se smrtí FilmX Barva kouzel II

Diskuse o DVD filmu Nekonečný příběh 3

Co byste k filmu Nekonečný příběh 3 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nekonečný příběh 3 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti