DVD Filmy
Nemesis - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nemesis

Nemesis Původní název: Nemesis game
Hrají: Carly Pope, Ian Mcshane, Brendan Fehr, Rena Owen, Jay Baruchel, Vanessa Guy, Adrian Paul
Režie: Jesse Warn
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Půvabná dívka Sarah se vyhýbá svým spolužákům a čas nejraději tráví s Vernem, starým majitelem obchodu, který má stejně jako ona rád hádanky. Propadla záhadné hře, při které jsou hlavolamy nastříkány sprejem po celém městě. Legenda říká, že když je někdo rozluští, má jít do jisté opuštěné budovy a tam napsat odpověď na zeď. Ale když záhada, kterou Sarah odhalí, vede ke smrti těch, které má kolem sebe, uvědomí si, že hádanky jsou víc než jen jednoduchá hra... Je vše jen v její mysli nebo existuje nějaké skutečné zlo, , které řídí hru zvanou NEMESIS?
DVD filmy - Nekonečná Párty Nebezpečná Známost Motýlek Mosquito Man Moje Válka Milionový Závod Mé Druhé Já Madhouse Krvavé Stopy Krev Zmizelého

Diskuse o DVD filmu Nemesis

Co byste k filmu Nemesis řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Luboš (33)13.01.2010 09:16
Tenhle fim je úžasný!!!

seznamka


DVD film Nemesis | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti