DVD Filmy
Nemilosrdně - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nemilosrdně

Nemilosrdně Původní název: No Mercy
Hrají: Richard Gere, Kim Basinger
Režie: Richard Pearce
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

NEMILOSRDNÝ boj policisty a krále podsvětí. Jediná šance nekompronisního policajta Eddieho Jilletea, objasnit vraždu svého přítele je dívka, se kterou chodil. Je vtažen do aféry s krásnou Michel, která však patří místnímu králi zločinu Losadovi. Jilletova pomsta ho zavede do ulic Chicaga, , do podsvětí New Orleans. Poslední možností je přímo se postavit Losadovi a tím osvobodit i Michel.
DVD filmy - Někdo To Rád Horké Největší Muhamad Ali Nejlepší Způsob Jak Zemřít Nejlepší Gangster Nehynoucí Láska Nebezpečné Hry 2 Návrat Do Modré Laguny Narušení Náhodný Milionář Náhodné Setkání

Diskuse o DVD filmu Nemilosrdně

Co byste k filmu Nemilosrdně řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nemilosrdně | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti