DVD Filmy
Nemilosrdný - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nemilosrdný

Nemilosrdný Původní název: Vengeance
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 04.07.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:08:00 Rok natočení: 2009 Titulky CZ: Ano Země: Hong Kong / Francie Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Francouzsky Pomsta, která nesnese odkladu – smrt za smrt! Zeť a vnuci bývalého zabijáka Costella byli zavražděni a jeho dcera skončila po útoku těžce zraněná. Costello se vydá na dálný východ, aby svoji dceru pomstil. Zaplatí si tři nájemné vrahy, kteří mu mají pomoci. Je tu ale jeden problém: Costello má kvůli starému válečnému zranění (kulka v hlavě) potíže s pamětí, a tak si musí vše zapisovat a fotit. Podaří se mu pomstít svoji dceru, než zapomene, , že vůbec nějakou má?
DVD filmy - Říjnové nebe FilmX Říše římská III Barva kouzel I Ztracena v pustině Zběsilost FilmX Všechno je možné, miláčku Quo Vadis I Nekonečný příběh 1 Náhlá smrt Kniha krve

Diskuse o DVD filmu Nemilosrdný

Co byste k filmu Nemilosrdný řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nemilosrdný | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti