DVD Filmy
Neni Kde Pristat - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Neni Kde Pristat

Neni Kde Pristat Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 05.08.2010 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:28:00 Rok natočení: 2000 Titulky CZ: Ano Země: USA/Austrálie Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: Anglicky Svět je plný šílenců a běda, dostane-li se jim příležitost uskutečnit své hrozivé plány. Chemický inženýr Phillip Deacon je jedním z nich - představa, že by jeho bývalá manželka mohla snad patřit někomu jinému jej natolik sžírá, že ji chce raději zabít. Vyrobit nervový plyn je pro něj hračka, stejně jako umístit bombu se smrtícím obsahem na palubu letadla ze Sydney do Los Angeles. Pak už stačí jenom zavolat na aerolinky a oznámit, že do výbuchu zbývá pouhá hodina. Rozpoutá se zápas s časem, kdy na jedné straně stojí jeden šílenec, , na druhé pak životy pasažérů letadla. Podaří se zabránit tragédii? Jak to dopadne s posedlým maniakem? A není snad na palubě letadla ještě nějaké další děsivé překvapení?
DVD filmy - Sexy Party Hra Na Vraha 3x Vanocni Special I. Darwinovy Ceny Draculovy Nevesty Yesmeni Divoky Mesias 3x Vanocni Special Ii. Besneni V Pacifiku - Dvd 3 Tri Esa

Diskuse o DVD filmu Neni Kde Pristat

Co byste k filmu Neni Kde Pristat řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Neni Kde Pristat | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti