DVD Filmy
Není Nad Showbyznys - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Není Nad Showbyznys

Není Nad Showbyznys Původní název: There´s no Business like ...
Hrají: Marilyn Monroe, Ethel Merman, Donald O´Connor, Dan Dailey
Režie: Walter Lang
Žánr: Muzikál
Diskuse: Co na film říkáte?

NENÍ NAD SHOWBYZNYS. MARILYN MONROE zpívá, tančí a září uprostřed ohromujících čísel, představení a mistrovských tónů Irvinga Berlina jako stvořených pro SHOW ve filmu NENÍ NAD SHOWBYZNYS. Tato skvělá muzikálová sága o rodině v SHOWBYZNYSU vypráví příběh o trápeních a triumfech ve varieté i v životě. MARILYN. Jediné slovo a vybaví se vám nejsmyslnější symbol Hollywoodu. Byla skutečnou divou a citlivou odzbrojující ženou s půvabnými ženskými křivkami a provokativním sexy úsměvem. Jako průkopnice posunovala hranice filmařského umění pro herečky, které pak mohly kráčet v jejích stopách. Byla, a do dnešních dní stále je, , sexuální bohyní známou nejen ve Spojených státech a milovanoupo celém světě víc jak půl století.
DVD filmy - Nemilosrdně Někdo To Rád Horké Největší Muhamad Ali Nejlepší Způsob Jak Zemřít Nejlepší Gangster Nehynoucí Láska Nebezpečné Hry 2 Návrat Do Modré Laguny Narušení Náhodný Milionář

Diskuse o DVD filmu Není Nad Showbyznys

Co byste k filmu Není Nad Showbyznys řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Není Nad Showbyznys | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti