DVD Filmy
Neobyčejná zvířata: kolekce (3DVD) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Neobyčejná zvířata: kolekce (3DVD)

Neobyčejná zvířata: kolekce (3DVD) Původní název: Extraordinary Animals ollection (3 DVD)
Žánr: Dokument
Diskuse: Co na film říkáte?

Velká Británie Režie: Mike Reilly Délka: 389 min Slon s uměleckými sklony, předvídavý pes, geniální šimpnaz a upovídaní delfíni – to není pohádkový svět, ale realita. Zvířata dokážou věci, o jakých se mnohdy lidem ani nesní. Tento dokument jasně ukazuje, že mnohá mají zcela jedinečné a nečekané schopnosti, , předčící i ty lidské. Nechte se fascinovat jejich úžasným nadáním!
DVD filmy - Snatch Popelka 1-3 Cats Romantic City Venice Romantic City Paris Eyes On The Skies Alfons Karásek 2DVD Hřiště snů Dračí srdce D-Tox

Diskuse o DVD filmu Neobyčejná zvířata: kolekce (3DVD)

Co byste k filmu Neobyčejná zvířata: kolekce (3DVD) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Neobyčejná zvířata: kolekce (3DVD) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti