DVD Filmy
Neprůstřelný Mnich 2 Disk - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Neprůstřelný Mnich 2 Disk

Neprůstřelný Mnich  2 Disk Původní název: Bulletproof Monk
Hrají: Karel Roden, Chow Yun-Fat, Sean William Scott, Jaime King, Victoria Smurfit
Režie: Paul Hunter
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

NEPRůSTŘELNÝ MNICH. Megamoc vyžaduje megaodvahu. Tajemný MNICH beze jména, mistr kung-fu, už šedesát let putuje po celé Zeměkouli. Opatruje magický svitek, v němž se skrývá klíč k neomezené moci. Cítí však, že jeho biologické hodiny už netikají tak silně jako dřív. Vydává se proto do města hledat muže,který by byl hoden stát se jeho nástupcem. Pouliční zlodějíček Kar je do sebe zahleděný sanfranciský výrostek, ale MNICHOVI jednoho dne zachrání život. MNICH rozhodne, že svitek zdědí právě on. To ještě netuší, , kolik práce a energie bude muset sám vydat,aby Kara naučil odpovědnosti. Od té chvíle spolu brání svět před zlotřilci lačnícími po neomezené moci a schopnými spáchat cokolivjen aby se svitku zmocnili. Síly zla představuje především fanatický nacista Strucker.
DVD filmy - Není úniku Není Nad Showbyznys Nemilosrdně Někdo To Rád Horké Největší Muhamad Ali Nejlepší Způsob Jak Zemřít Nejlepší Gangster Nehynoucí Láska Nebezpečné Hry 2 Návrat Do Modré Laguny

Diskuse o DVD filmu Neprůstřelný Mnich 2 Disk

Co byste k filmu Neprůstřelný Mnich 2 Disk řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Neprůstřelný Mnich 2 Disk | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti