DVD Filmy
Nesmrtelní válečníci: Šógun - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nesmrtelní válečníci: Šógun

Nesmrtelní válečníci: Šógun Původní název: Heroes and Villains : Shogun
Žánr: Historický
Diskuse: Co na film říkáte?

Tokugawa Ieyasu, japonský válečník, státník a zakladatel šógunské dynastie Tokugawa. Žil v neklidné době klanových válek, v nichž dosáhl mnoha úspěchů, a byl obávaným protivníkem. V roce 1600 zvítězil v rozhodující bitvě u Sekigahary, , a stal se tak v podstatě pánem celého Japonska. Císař mu poté udělil titul šógun (císařský regent) a šógunát Tokugawa se udržel přes dalších 200 let.
DVD filmy - Králové hor Totem vlka Twilight sága: Nový měsíc Už teď mi chybíš Špatnej polda Nejlepší z Brooklynu Bella a Sebastian Pestrobarvec petrklíčový Ovečka Shaun ve filmu Slídil

Diskuse o DVD filmu Nesmrtelní válečníci: Šógun

Co byste k filmu Nesmrtelní válečníci: Šógun řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nesmrtelní válečníci: Šógun | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti