DVD Filmy
Než ďábel zjistí, že seš mrtvej - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej Původní název: Before the Devil Knows You`re Dead
Hrají: Philip Seymour Hoffman, Ethan Hawke, Albert Finney
Režie: Sidney Lumet
Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: Než ďábel zjistí, že seš mrtvej
Diskuse: Co na film říkáte?

Bratři Andy (Philip Seymour Hoffman) a Hank (Ethan Hawke) mají problém tíživý nedostatek fi nancí. Jeden si užíval, ale za cenu daňových úniků, na které mu právě přišel auditor. Druhý nemá práci a tím pádem ani peníze na výživné pro své dítě a svojí bývalou ženu. Aby se z toho dostali ven, napadl Andyho tak trochu zvrácený nápad, jehož realizací je pověřen Hank. Rozhodnou se vyloupit klenotnictví svých rodičů. Věci se ovšem vymknou kontrole a místo lupu se oba dostanou do ještě šílenějších situací, , než si kdy dokázali představit. Při loupeži totiž byla zavražděna jejich matka a otec se sám pouští do pátrání po vrazích.
DVD filmy - Ten večer Čas, který zbývá Keoma Zbojník Roy Ivanhoe Černý šíp Náměstíčko 1.disk Seber Si Svých Pět švestek Volavka 2 Místo Nahoře 1.disk

Diskuse o DVD filmu Než ďábel zjistí, že seš mrtvej

Co byste k filmu Než ďábel zjistí, že seš mrtvej řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Než ďábel zjistí, že seš mrtvej | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti