DVD Filmy
Nezkoušejte naštvat svou milenku - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nezkoušejte naštvat svou milenku

Nezkoušejte naštvat svou milenku Diskuse: Co na film říkáte?

Kalle je bezohledný venkovan, který se vrací domů z Ameriky, v níž zbohatnul díky svému produktu Lick-a-Baum. Teď má jen jediný cíl – dát se dohromady se svou láskou z dětství Trine. Do jeho plánu ale nezapadá neurotický Trinin přítel Christer. Kalle je z něj nepříčetný, , a snaží se za každou cenu budoucí svatbu překazit a odstavit Christera na druhou kolej.
DVD filmy - Cecilie Opravdu děsná plážová párty Moře snů Zlo mezi námi Fakír z kouzelné země Bilbao Monika Desatero Přikázání S.e. 2dvd Anděl Exit FilmX Akta X: Chci uvěřit Boj

Diskuse o DVD filmu Nezkoušejte naštvat svou milenku

Co byste k filmu Nezkoušejte naštvat svou milenku řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nezkoušejte naštvat svou milenku | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti