DVD Filmy
Neznámá FilmX - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Neznámá FilmX

Neznámá  FilmX Původní název: La sconosciuta
Hrají: Kseniya Rappoport
Režie: Guiseppe Tornatore
Diskuse: Co na film říkáte?

Příběh mladé ukrajinky žijící v italském městě brzy odhalí její smutnou minulost plnou násilí a ponižování. Ve snaze dosáhnout svých snů se snaží za každou cenu dostat práci. Stane se domácí hospodyní v bohaté rodině a stále více se jí rodina stává bližší. Ale jednoho dne přichází někdo z její minulosti a přináší nové zlo a násilí.
DVD filmy - Černý anděl Superpes Armageddon Galapágy: Kolekce (3 DVD) Okrsek 13 - Ultimátum Mořský vlk Jack Hunter 2: Prokletí hrobky Achnatona Jack Hunter 3: Nebeská hvězda Jack Hunter 1: Ztracený poklad Ugaritů Norimberský proces

Diskuse o DVD filmu Neznámá FilmX

Co byste k filmu Neznámá FilmX řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Neznámá FilmX | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti