DVD Filmy
Nic než pravda - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nic než pravda

Nic než pravda Původní název: Nothing But the Truth
Hrají: Matt Dillon, Kate Beckinsale
Režie: Rod Lurie
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Scénárista a režisér Rod Lurie uvádí dramatický film o souboji dvou silných, i když naprosto odlišných žen, které se snaží chránit to, co ve svých životech považují za důležité. Rachel Armstrong (Kate Beckinsale) , mladá reportérka významného washingtonského deníku, ve svém výbušném článku odhalila identitu tajné agentky CIA Eriky Van Doren (Vera Farmiga) a upozornila na nečisté praktiky americké administrativy. Zatímco Erica musí bojovat o svou pověst v agentuře, Rachel se za každou cenu snaží ochránit svého informátora, ale stojí proti ní příliš silný soupeř samotná americká vláda. V dalších rolích napínavého thrilleru NIC NEŽ PRAVDA se představují Angela Bassett, David Schwimmer, , Matt Dillon a Alan Alda.
DVD filmy - Aladin - Jafarův návrat Aladin a král zlodějů Kouzelníci z Wawerly : Film Mrkáček Čiko Admirál Synecdoche, New York My Little Pony: Tajná přání Baader Meinhof Komplex Život je boj Poslední dům nalevo

Diskuse o DVD filmu Nic než pravda

Co byste k filmu Nic než pravda řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nic než pravda | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti