DVD Filmy
Noc Oživlých Mrtvol - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Noc Oživlých Mrtvol

Noc Oživlých Mrtvol Původní název: Night Of The Living Dead
Hrají: Tom Towles, Tony Wood, Patricia Tallman
Režie: Tom Savini
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

NOC OŽIVLÝCH MRTVOL - je i horší úděl než smrt ... Na osamělé farmě uvízne sedm neznámých mužů a žen. Kanibalové, kteří se díky kosmickým jaderným pokusům proberou ze smrtelného spánku, vyrazí k neúprosnému a krutému útoku, při kterém zabíjejí (a pojídají) každého, kdo jim přijde do cesty. Přichází nová NOC hrůzy ... a nová naděje v oblasti hororů. Tom Savini, geniální tvůrce speciálních efektů vnáší do kultovní klasiky producenta George A. Romera vymoženosti současné techniky. Nejnovější speciální efekty a současné triky dělají z tohoto filmu - NOC OŽIVLÝCH MRTVOL, klasiku 90. let; živou, , příšernou a děsivější než cokoliv jiného.
DVD filmy - Bojovníci Mezi Nebem a Zemí Bohové Musí Být šílení 2 Bohové Musí Být šílení Blízká Setkání Třetího Druhu Bláznivá školka Bílý Oleandr Bílí Muži Neumějí Skákat Big Chill Bídníci Bezva Parta

Diskuse o DVD filmu Noc Oživlých Mrtvol

Co byste k filmu Noc Oživlých Mrtvol řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Noc Oživlých Mrtvol | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti