DVD Filmy
Noc S Nabroušenou Břitvou - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Noc S Nabroušenou Břitvou

Noc S Nabroušenou Břitvou Původní název: Haute tension
Hrají: Cécile De France (marie), Maïwenn (alexia), Philippe Nahon (vrah), Franck Khalfoun (jimmy), Andrei Finti (oter Alexie), Oana Pellea (matka Alexie), Marco Claudiu Pascu (tom)
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

Horor Noc s nabroušenou břitvou je děsivý příběh dvou dívek, které bojují o přežití s šíleným psychopatem. Spolužačky Marie a Alexia jsou nejlepší kamarádky. Aby se mohly v klidu připravovat na univerzitní zkoušky, , rozhodnou se strávit víkend na odlehlé usedlosti Alexiiných rodičů. Uprostřed noci zastaví u domu dodávka a na dveře zaklepe neznámý muž. Otec Alexie otevře a s prvním zasvištěním břitvy se pro obě dívky idylický víkend změní v nekonečnou noc plnou teroru. Alexia je neznámým šílencem spoutána a unesena. Podaří se Marii zachránit kamarádce život? Nebo se také dostane do rukou brutálního vraha?
DVD filmy - Moje Sestra Vlkodlak 2 Moje Sestra Vlkodlak 3 Modigliani Mám Rád Huckabees Malá Ryba Lovci Dinosaurů Krása Na Scéně Hodně Divné Příběhy Daltoni O Malence

Diskuse o DVD filmu Noc S Nabroušenou Břitvou

Co byste k filmu Noc S Nabroušenou Břitvou řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

05.03.2008 15:54
Neuvěřitelný, jak dokáže být lidská mysl temná a zrůdná, chudáci holky, no koukněte a posuďte...

seznamka


DVD film Noc S Nabroušenou Břitvou | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti